| irina300 a întrebat:

Revin cu aceeași întrebare la care am primit doar un raspuns. Ce preferați, adidas superstar sau new balance? Si vreau sa stiu de ce anume preferați firma aceea? Va mulțumesc, dau si funda evident.

Răspuns Câştigător
| justanotheruser99 a răspuns:

Adidas superstar arata mai bine si sunt si mai rezistenți. In plus poți sa ii asortezi la mai multe ținute.

2 răspunsuri:
| Biu009 a răspuns:

Nici una nici alta. Prefer Converse laughing
Adidas superstar mi se par prea sport, iar New balance sunt prea butucanosi.

| irina300 explică (pentru Biu009):

Converse deja am prea multe perechi si vans la fel. Si de asta spuneam de astea 2. Nu ma pot decide.