| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU :*! S-a mutat anul acesta in clasa la mine un baiat din alt oras. big grin Si baiatul asta cred ca s-a indragostit de mine nu stiu de ce am impresia asta dar, ma tot tachineaza, ma ciupeste, ma sperie si culmea din 22 de fete numai de mine se leaga! Cu celelalte fete am observat ca vorbeste normal iar mie imi spune fotomodel poate pentru ca sunt inalta si slaba ( 1, 73; 53 kg laughing )
Ieri stateam in banca si s-a asezat pe picioarele mele, Doamneee! i-am spus sa se ridice ca ma dor picioarele apoi s-a intins pe scaun si a pus capul pe picioarele mele, iar eu ii ziceam sa plece si cica sa vorbesc cu el ca am vocea pisicoasa rolling on the floor, da nu s-a ridicat pana nu a venit profa in clasa.
El este genul mai nu stiu cum sa spun, se imbraca in haine mai largi si asculta numai melodii din alea cu prostii laughing) spike paraazitii ( este blond cu ochii albastrii >8- )etc iar eu sunt mai copilaroasa si draguta.
Eu am parul cret si cand ma vede imi spune mereu " ce-as manca o rata' rolling on the floor) " creatzo, blondo".
Iar cand se termina orele imi spune " puuup " si eu nu ii raspund rolling on the floor)
Problema e ca in clasa sunt 8 baietii iar anul trecut tot asa s-au indragostit 2 de mine si le-am spus sa ma lase in pace, ca sunt urati big grin ( chiar asa erau )
Ce sa fac cu baiatul asta cu ochii albastrii? laughing Daca ma va intreba daca vreau sa fiu cu el o sa spun NUUU! Este frumos foc si destept. app sunt a 10-a happy

Răspuns Câştigător
| claustrofob a răspuns:

Daca nu vrei sa fi cu el, atunci nu-i da nici un fel de sperantehappy iar daca vreodata o sa fiti doar voi si o sa aduceti in discutie subiectul "noi" spune-i ca nu exista un noi si ca nu vrei sa ai o relatie momentan!happy

2 răspunsuri:
| JustRoxanne a răspuns:

Daca il placi, de ce sa nu fii cu el?

| UsersBoss a răspuns:

Daca nu-ti place de el urmatoarea data cand vine aproape de tine si te mai enerveaza lipestei o palma peste fata sa-i ramana urma si sa nu-l mai lasi sa se lege de tine si de mai face dupa asta il bati mai zdravan iar daca intrece ori ce limita in cazul asta dai un picior in burta si no sa se mai ia de tine doar de frica asa scapi de fraieri! Sper ca te-am ajutat succes!