| dragutz60 a întrebat:

Sa va povestesc: Deci azi la ora de franceza profa a spus sa verificam tema, iar ea ne-a mai spus sa traducem si propozitiile oral iar eu i-am zis de ce sa le mai traducem. Ea mi-a spus ca asa trebuielaughing, iar mai tarziu ma punea sa traduc toate enunturile si nu prea stiamlaughing, dar era plictisitor. Apoi a vazut ca am 3 de 10 la franceza si a spus ca data viitoare o sa-mi dea un 7 sau poate chiar mai mica nota, si o sa-mi strice toata media generala pentru ca am la toate 10 aprox* matelaughing. Ce ma faccrying?

2 răspunsuri:
| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Toci! Lol.eu as vreau un 7 happy.

| DORICE a răspuns:

Fa in asa fel incat sa nu poata sa iti dea nota mica! big grin Adica invata putin mai mult o perioada pana ii trece profei supararea!