| Radu_Denisa-Stefana_1990 a întrebat:

Sunt foarte dezamagita de nota de la mate, 6. care imi este media generala daca am 9, 6 si 9 in teza? Unii mi-au zis 8, dar mi se pare mica sadFunda! :3

Răspuns Câştigător
| zurick a răspuns:

Iti iese 8.
Hai zambeste ne iese aceeasi media la mate, eu am 10 in oral si 6 in teza pe o teza simpla, dar n-am fost atenta!
Zambeste sau te... imbratisez

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Esti dezamagita de nota 6 la matematica dar nu esti in stare sa calculezi o medie?

| Radu_Denisa-Stefana_1990 explică (pentru suntserios):

Probleme?

| OnuOnulică a răspuns (pentru suntserios):

Bine zis...

| suntserios a răspuns (pentru Radu_Denisa-Stefana_1990):

Doar curiozitate, cum ai doi de 9 cand nu poti sa faci o medie.

| OnuOnulică a răspuns:

Media ta este 8.

| Planta55 a răspuns:

| franco2003 a răspuns:

Iti iese 8