| ZμZμ a întrebat:

sa va spun povestea mea:In luna mai mi am luat un motan birmanez de la o femeie de prin apropierea casei mele.La vreo 2 saptamani m am dus cu motanul la femeia aceea sa il vada.Atunci am zarit alt motan tot birmanez si, vazand ca motanul meu se joaca el, l am luat si pe acela.Cam prin luna noiembrie am plecat de acasa cu parintii mei, lasandu i pe motani afara(stiind ca vor sa se joace). Nu am lipsit mult, fusesem cu parintii la vie(ca stam la tara), iar cand m am intors cu masinacryingce sa vezi? primul motan pe care l am luat(preferatul meu)era in fata portii, fara nicio suflare, mort. Fusese calcat de masina.cryingcryingSi de atunci, incontinuu plang dupa el.Era preferatul meu si nu puteam sa stau nicio zi fara elcryingSunt foarte sensibila cand vad animale chinuite, omorate si mai ales la povesti cu ele. Ce as putea sa fac sa nu mai plang atat?crying FUNDA

Răspuns Câştigător
| SimoooSven a răspuns:

Foarte triststraight face
si eu am un Birmanez:X
i`ti altu. dar nu va fi la fel ca celalaltstraight face
sa nu mai lasi afara nici o data un animal.Ca cinestie ce se poate intamplastraight face. motanul meu a cazut de la balcon.Noroc ca nu a patit nimic.

3 răspunsuri:
| Panther002 a răspuns:

Nu prea ai ce sa faci doar sa-ti amintesti clipele frumoase cu el.

| jesuis a răspuns:

Ai putea sa iti iei unu identic
sau ai puteea sa le atasezi de un al motan