| LittleOtaku a întrebat:

Sambata m-am certat cu maicamea dintr-o prostie, s-a enervat rau pe mine chiar daca nu era in totalitate vina mea.Mi-a luat telefonul si nu mi l-a dat pana in dimineata asta dar tot nu vorbeste cu mine.Credeam ca o sa ma simt mai bine daca imi primesc telefonul inapoi dar ma simt tot groaznic.Ce as putea sa fac? Mi-am cerut deja scuze de vreo 2 ori dar nu ma baga in seama. Vreau mult sa fie totul ca inainte

3 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

Asa este la exterior cand de fapt, pe interior e alta treaba. Nu poate sa ramana suparata pe tine pana la sfarsitul vietii. Oricum singura modalitate prin care poate sa nu mai fie suparata, e ca cineva sa o faca fericita, sa se simta in al 9-lea cer, sa rada si fix atunci te duci si-ti ceri scuze petru ce ai facut, iar la starea aia de fericire pe care o s-o aiba, e cam imposibil sa mai fie asa. happy Mult noroc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O gadili si o pupi, nu are cum sa nu mearga.laughing

| ELlYUtZa a răspuns:

Poti sa ii faci o felicitare in care sa ii arati cat de mult o iubesti sau poti sa ii cumperi ceva ca de ex: flori, ciocolata etc. Si sa ii promiti ca nu se va mai intampla niciodata ceea ce ai facut.
La mine asa a mers.
Sper ca te-am ajutat!