| anonim_4396 a întrebat:

Buna tpu..sambata seara o sa merg la prietenul meu acasa si o sa am prima experienta sexuala. avem o relatie lunga, am varsta legala. va rog cateva sfaturi ce as putea face..nu am habar deloclaughing nu stiu ce sa zic, ce sa fac. help me, funda:*

2 răspunsuri:
| hummmer a răspuns:

Nu vă grăbiţi, sărutaţi-vă, descoperiţi-vă unul pe altul, totul vine de la sine, nu e nimic de învăţat.Şi nu uitaţi de prezervativ.
Să fii iubită.

| soloangel01 a răspuns:

Nici dracu nu vine de la sine.asteapta ca o sa faca el primul pas. daca esti fata stai linistita, nu trebuie sa faci mai nimic. poti geme din cand in cand sa il faci fericit. daca nu te scarbeste poti incerca oral cu prezervativul.o sa te descurci!winking