| mada12 a întrebat:

Scuzatima ca va pun aceasta intrebare acum.Deci.duminica m-am intalnit cu prietenul meu ( stiti cei care au rasp la intrebare aceea.). e dragut...si mi-a spus ca a vrut sa ma sarute. dar ca i-a fost frica ca ma trrag si se face ce ras ( a venit cu 3 prieteni si eu cu 2 prietene).dar...problema este ca nu stiu sa sarutlaughing ce sa faccC?happy

3 răspunsuri:
| A.be.ce a răspuns:

Pai... odata si odata tot o sa trebuiasca sa inveti. Asa ca acum ai ocazia perfecta. Nu trebuie decat sa te lasi purtata de val. Imagineaza. ti ca sunteti numai voi doi.si o sa fie foarte frumos, ai sa vezihappy ghideaza. te dupa ce face el, joaca.te.si poate nu o sa.si dea seama ca esti incepatoare. Good luck :*

P. S. : eu zic sa nu. l refuzi, pentru ca s.ar simti aiurea, si irosesti si o ocazie buna pentru un sarut pe cinste smug (primul sarut nu are cum sa nu fie pe cinste )

| smileyface_4718 a răspuns:

Te lasi purtata de val? si esti increzatoare in tine, daca ai incredere in el ii poti spune, dar faza e ca, unele o fac bine din prima, fara ca partenerul sa-si dea seama. O sa fie bine, nu fi crispata!