| cattylove a întrebat:

Se apropie ziua surorii mele si, m-am gandit sa-i fac un colaj cu mai multe poze cu ea, dar nu stiu cum se face! Nu-mi dau seama, pur si simplu! Oricum, daca m-ati ajuta v-as fi recunoscatoare! Multumesc anticipat! Funda si vot pentru cel mai bun si mai clar raspuns(scuzati categoria, dar e cea mai vizitata)

2 răspunsuri:
| AdyAlex03 a răspuns:

Depinde este un program de facut collaje online te poti inspira din el uite linkul http://www.picmonkey.com/# dai la craeate a collage si vezi acolo

| cattylove explică (pentru AdyAlex03):

Multumesc mult! Mai ajutat extrem de tare!