| dragutzairina a întrebat:

Buna TPU stateam ieri pe facebookul mamei si am intrat vazut un mesaj care zicea ca daca nu trimit la 15 persoane peste 7 zile voi disparea si ca i-sa intlamplat aste si unui alt baiat de 13 ani ( de varsta mea) doar ca era in alta tara.Voi credeti mesajele de genul asta? Eu l-as fi trimis doar ca mama nu ma lasa sa trimit tot felul de mesaje pe facebookul ei asa ca am vrut sa il trimit pe al meu doar ca nu mai stiam unde l-am vazut straight face.Imi puteti raspunde ca sa ma mai linistesc un pic... pentru ca sunt putin cam sperioasa sad Multumesc. Dau Funda si Vot celui mai convingator raspuns

Răspuns Câştigător
| Ioana300 a răspuns:

Nu este adevaratwinking si eu am vazut n mesaje din astea si pana aum trebuia sa mor si eu si mama de vreo 100 de ori. Facebookul obtine bani prin trimiterea mesajelor de genu si nu stiu cum sa faca ca sa obtina si mai mult. Sper ca te-am convins ca nu este nimic adevaratwinking

| dragutzairina explică (pentru Ioana300):

Multumesc mult.Mam linistit si ar trebui sa dispar sambata straight face

| Ioana300 a răspuns (pentru dragutzairina):

Lasa ca nu vei disparea laughing

15 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

"pentru ca sunt putin cam sperioasa"

a pune botu la prostii de genul nu inseamna sa fii sperios, inseamna sa nu gandesti

| dragutzairina explică (pentru suntserios):

Eu nu am spus ca pun botu ci doar voiam sa ma asigur :p si in plus daca as fi fost mai mare...nu as mai fi pus intrebarea asta :p si9 de unde sti tu ca nu gandesc? ma cunosti asa bine ca sa iti dai cu parerea despre mine?

| suntserios a răspuns (pentru dragutzairina):

Pai nu e logic ca nu gandesti? daca gandeai un pic nu iti mai puneai probleme de genul... cum pana mea sa crezi ca dispari din cauza unui mesaj pe facebook?

| dragutzairina explică (pentru suntserios):

Nu nu este si nu inteleg de ce iti place sa ma jignesti sau... spui asta doar ca sa ascunzi faptul ca tu nu gandesti tongue laughing

| suntserios a răspuns (pentru dragutzairina):

Huh? nici macar raspunsurile tale nu au nicio logica

| dragutzairina explică (pentru suntserios):

Da de unde sti tu ca nu au nici o logica? nu iti este destul de logic ''va bateti joc de oameni'' si ''ce iti place sa ma jignesti''? sau nu gandesti destul pentru a descoperi logica?laughing rolling on the floor tongue

| Dragonfly6 a răspuns:

Deci sa stii ca eu am patit asta. Sunt doar un spirit care bantuie TPU.

| dragutzairina explică (pentru Dragonfly6):

Da tare dragut.Ce va mai place sa va bateti joc de oameni...

| Dragonfly6 a răspuns (pentru dragutzairina):

Din moment ce-mi lasi cale libera sa o fac.

| dragutzairina explică (pentru Dragonfly6):

Da de unde pana unde sti tu ca iti las calea libera? confused thinking laughing m-ai intrebat? laughing rolling on the floor tongue

| Dragonfly6 a răspuns (pentru dragutzairina):

Serios acuma, cine crede prostiile astea de povesti?

| dragutzairina explică:

Asa sper worried laughing rolling on the floor