| Steluta444 a întrebat:

stiti careva o aplicatie din magazin play care te face sa arati mai slaba in poze?
Daca da va multumesc anticipat.

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai avea ceva de castigat?

| Adry05 a răspuns (pentru darrio2007):

Like-uri, nu sunt like-urile cel mai important lucru in viata? Mai nou cu KFC-u tin si de foame. laughing))

| darrio2007 a răspuns (pentru Adry05):

Asa e. Si cand o vezi in realitate dai sa fugi.

| Adry05 a răspuns (pentru darrio2007):

Pai la ea cred ca-i cazul unui cerc vicios: Primeste like-uri, se duce sa ia un meniu cu ele, dupa se ingrasa, are nevoie de o aplicatie sa para mai slaba ca sa mai stranga niste like-uri sa-si ia meniu iar. E inteligenta fata. laughing

| Steluta444 explică (pentru darrio2007):

Parca am mai dat odata peste tine ..Si tot asa si atunci iti umbla gura.
1. Am intrebat din curiozitate daca este, nu pentru a o folosi ..Nimeni nu este asa prost ca sa nu-si dea seama ca in poze esti slaba si in realitate grasa.
2. Nu as face asta pentru like-uri
3. Eu n-am nevoie deoarece am 45 de kg.
Sper ca te-am linistit la revedere.

| darrio2007 a răspuns (pentru Steluta444):

Esti grasă la 45 de kilograme.

| darrio2007 a răspuns (pentru Steluta444):

M-ai linistit PUNCT La revedere. Nu cred ca ne-am mai gasit. Intrebarile tale sunt doar despre ciclu si catei.

| simplegirl2 a răspuns:

Este photoshop

| Steluta444 explică (pentru simplegirl2):

In Magazin Play?

| simplegirl2 a răspuns (pentru Steluta444):

In magazin play daca gasesti Photo Editor sau PicBeauty!