| ionut2000000 a întrebat:

De ce mereu cand descarc o aplicatie care nu e din magazin play in final imi spune ca aplicatia nu a fost instalata.Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Pentru ca ai avut tu ghinionul sa instalezi o aplicatie care nu e compatibila cu telefonul tau, sau pentru ca nu e telefonul tau root-at.

| gelu1970 a răspuns:

Pentru ca in setari ai bifata optiunea de a instala doar aplicatii din play.

| clickkcilc a răspuns:

Meniu,setari,securitate si bifezi casuta cu surse necunoscute