| anonim_4396 a întrebat:

Stiu ca e stupid dar sunt in clasa a9 a si imi place foarte mult de un coleg dar eu sunt extrem de timida si practic nu vorbim deloc. Nu stiu de ce ma simt foarte atrasa de el, interactiunile noastre au fost doar contact vizual si 2 3 cuvinte neimportante. Nici nu e foarte atractiv fizic dar cred ca il plac pentru ca mi se pare inteligent, amuzant etc. Faza este ca eu nu vreau iubit as vrea doar sa vorbesc cu el? Cum as putea sa ma imprietesc cu un coleg de clasa? Si de ce odata a trecut pe langa mine si s-a holbat vreo 5 secunde fara sa zica nimic?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| Torra01 a răspuns:

Comporta te cu el normal, prieteneste, nu diferit sau mai special.Eu si iubitul meu suntem impreuna de 3 ani si am fost cei mai buni prieteni inainte.Totul vine de la sine dupa. Daca e sa fiti impreuna o sa se intample oricum, nu trebuie sa fortezi nimic.E suficient sa fii la ga el la inceput. Sper ca te - am ajutat!

| Anonimous123321 a răspuns:

Poti vorbi cu el, dar ai grija:72% dintre baieti Nu pot considera o fata cu care se intelege bine:"Doar o prietena" Intodeauna el va simtii mai mult.
FUNDA!