| aPerfectLive a întrebat:

Stiu ca este o intrebare cam indecenta, dar am nevoie de ajutor.Sunt impreuna cu prietenul meu de aproape 3 saptamani si intr-o zi m-a intrebat daca as vrea sa ne sarutam frantuzesc(cu limba). Eu nu am mai incercat pana acum si sincer am multe emotii pentru ca nu stiu cum se face acest sarut.Am mai vazut in filme, dar in realitate e altceva.Eu i-am spus parerea mea, consider ca o ia putin cam repede cu relatia, dar el a zis ca trebuia sa facem asta deja.
Va rog frumos sa imi dati niste sfaturi.Cum sa misc limba? Dau fundalove struck multumesc!

Răspuns Câştigător
| pisikutza a răspuns:

Buna! am mai raspuns la aceasta intrebare de 100 de ori! Deci, sarutul frantuzes este senzual, frumos.bine acum despinde si cu cine te saruti. daca e baiatul pe care il iubesti va fi perfect.Ii spui ca esti de acord sa incerci dar sa inceapa el, nu tu deoarece tu nefiind experimentata esti in stare sa l sufoci laughing iar dupa ce el incepe lasa te purtata de val si o sa vezi ca este extrem de usor si romantic :d.La mine a fost complet prin surprindere, eram la lac si mi-a spus sa stau nemiscata s-a apropiat de mine si m-a sarutat, era seara si a fost superb :d.Iti urez succes!

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O bagi in gura lui si o misti cum vrei.

| Sabyynna a răspuns:

Te lasi purtata de instinct si o sa fie binewinking

| pisikutza a răspuns:

Iiiii fundita, merci frumos love struck! Decii cum a fost, a fost folositoare sfaturile mele?:d

| Florin_1051 a răspuns:

Baiatul nu se grabeste deloc. Altii fac asta de la a doua intalnire sau chiar la prima. Trebuie sa te grabesti si tu putin ca viata e scurta si ceea ce pierzi nu prea mai recuperezi, pierdut ramane.