| Arama_Denisuta_Pisicuta_1998 a întrebat:

Buna TPU stiu ca unele fete isi doresc sa nu mai fie timide sa fie vorbarete dar eu vreau din contra sa fiu timida un fel de 'emo ' adica sa nu fiu vorbareata sa nu mai ies in evidenta la scoala cum sa fiu fundita la cel mai bun raspunskiss

3 răspunsuri:
| MankoBreaker a răspuns:

Stai retrasă și tăcută... dar zic să nu te joci cu asta, că unii vor să scape de chestia asta și nu pot.

| anna569 a răspuns:

Eu cred ca trebuie sa fii tu insuti:*

| Arama_Denisuta_Pisicuta_1998 explică (pentru anna569):

Pai eu insumi wow is sefa intre fete si ma respecta toti unde merg eu merg si ei daca nu merg eu undeva nu merg nici ei si nu mai vreau sa fiu asa