| dragalasa a întrebat:

Bunaaa:* am o intrebare sper sa ma ajutati am 14 ani si vreau sa fiu si eu mai vorbareata ca si alte fete cum pot s-o fac de fel eu sunt cam timida sad fundahappy

8 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Incerca sa vorbesti cu fetele mai vorbarete si stai mai mult cu ele cu timpu poate te dai pe brazda...

| мαrrýиєlα a răspuns:

Buna!
- ei bine si eu eram la fel dar am inceput sa bag inseama si uite ca acum numai imi e frica de nimeni, vorbesc cum vreau, fac ce vreau. Dar totusi nu intrec masura adica invat bine, imi ascult parintii, fac treaba e.t.c.

| vasy1997 a răspuns:

Buna, deci in primul rand trebuie sa te simti bine cand conversezi cu alti oameni, si sa nu iti fie frica, ca nu ai nimic de pierdut P.S : si eu sunt cam timid, dar stiu sa vorbesc cu copii de varsta mea, eu am 16 aniwinking. Bafta :*

| dragalasa explică (pentru vasy1997):

Mersii

| vasy1997 a răspuns (pentru dragalasa):

Si poti incerca sa lungesti cat mai mult vorba, o sa pari mai vorbareatawinking Oricand :*

| dragalasa explică (pentru vasy1997):

Ce sa fac daca n-am subiect de discutie cu o persoana?

| vasy1997 a răspuns (pentru dragalasa):

Totdeauna exista ceva, trebuie doar sa te gandestiwinking

| dragalasa explică (pentru vasy1997):

tongue