| irinusca264 a întrebat:

sunt clasa a 5-a si nu stiu cum sa imi conving parintii sa ma mute la Alta scoala. Ei spun ca scoala curenta Are rezultate Mai bune, dar imi placea Mai mult la scoala veche. Pur si simplu nu ma pot acomoda cu noii colegi si profesori. Aici invat dimineata air acolo se invata dupa-amiaza. Funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai asteapta, poate parintii vor observa ca esti mai tot timpul suparat si vor fi de acord cu decizia ta. Bafta happy.

5 răspunsuri:
| ÐÿÅ a răspuns:

Spune-le ca tu chiar iti doresti la vechea scoala si mai spune-le ca acolo vei invata la fel de bine!

| irinusca264 explică (pentru ÐÿÅ):

Problema e ca ei sunt cam de moda veche iar eu la inceputul verii am dat si un examen greu pentru a intra la scoala asta si am muncit toata cls a 4-a. Mama nu e deloc user de induplecat.

| Pufi1999 a răspuns:

Du-te fara ca ei sa stie la scoala la care vrei tu s amergi si discuta cu directorul de acolo. Poate el ii va convinge pe parintii tai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa te obisnuiesti cu timpul, eu am fost mutata la 3 scoli si m-am obisnuit. Incearca sa te acomodeziwinking.

| irinusca264 explică (pentru anonim_4396):

Au trecut deja 4-5 luni si nu am reusit sa ma acomodez si in plus aici avem foarte multe teme.

| anonim_4396 a răspuns (pentru irinusca264):

Mai asteapta, poate parintii vor observa ca esti mai tot timpul suparat si vor fi de acord cu decizia ta. Bafta happy.