| anda4 a întrebat:

sunt clasa a 8 -a si in vara dau evaluarea nationala si trebuie sa ma decid la un liceu.As vrea sa stiu ce parere aveti despre mate-info este greu? Imi place matematica chiar daca nu iau 10 ma descurc cu 8 si 9.

Răspuns Câştigător
| itscloudyoutside a răspuns:

Majoritatea foştilor mei colegi care acum sunt la mate-info au spus să e cam greu, dar dacă îţi plac foarte mult ştiinţele exacte şi eşti sigură că acolo îţi doreşti să intri, atunci nu te opreşte nimeni. Îţi urez succes la evaluarea naţională, şi să reuşeşti să intri! happy

1 răspuns:
| syste754 a răspuns:

La mate info e foarte multa mate si fizica daca iti faci temele sigura si iti place mate e cel mai bun profil pentru tine