| loryys a întrebat:

Sunt cu un baiat de aproape 3 luni...el acum 3 saptamani a plecat in Italia. prietena mea era foarte geloasa pe relatia noastra. eu ieri mi-am pierdut telefonul. El m-a sunat a vazut ca tot nu raspund a sunat pe numarul Alinei. Ea ia bagat tot felul de minciuni. Acum din cauza ei ne-am despariti.ce sa fac? Eu am vorbit cu el dar el nu ma intelege! va rog ajutati-ma!

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Se pare ca are incredere mai multa in prietena ta decat in tine, nu cred ca te iubeste cu adevarat, oricum nu renunta asa usor

| Denisadraguta a răspuns:

Incearca sa pari indiferenta.Sa spui; bine daca nu ma crezi treaba ta dar eu stiu ca spun adevarul.Sau...O crezi pe ea mai mult decat pe mine, orice zic nu poti sa ma crezi sau chesti de genul asta. Sper ca te-am ajutat!

| AceAl3 a răspuns:

Daca te-ar fi iubit cu adevarat te-ar fi crezut pe tine nu pe ea! asta inseaman ca el a vrut sa va despartiti spune-i asta poate totusi mai e o sansa :*