| Violetta69 a întrebat:

Sunt destul de confuza in privinta unei chestii... Mie imi place de cineva doar atunci cand persoana aceea este langa mine, dar asa, in restul timpului nu simt nicio atractie si totusi, ma gandesc la ea. In plus, sunt destul de influentata de parerile celor din jur, persoane care nu prea il tolereaza... Cum pot stii ce simt? El ma place, dar nu vreau sa imi incomodez prietenii cu prezenta lui si cateodata nu stiu ce simt. Adica sunt atrasa de el doar cand e in preajma mea si nu e vorba de frumusete aici, fiindca mi se pare ca e cam inalt pentru mine si e cam urat, dar nu prea imi pasa de aspect.
Ce as putea face sa nu mai fiu atat de confuza? Funda.

2 răspunsuri:
| EvilThoughts a răspuns:

Vorbește cu el și spune-i ce simți.
Așa e cel mai bine.
În plus, oamenii vor vorbi mereu, nu-i băga în seamă, nu îți este de niciun folos.
Tu concentrează-te pe școală și pe relația ta. Lasă-i să vorbească.
Baftă.

| Morooo a răspuns:

happy Ar trebui sa vorbesti cu el. Sa te aproprii pentru cateva zile de el, iar apoi iti vei da seama cu siguranta ce simti pentru el. Asta e cea mai buna solutie. Mult succes happy