| anonim_4396 a întrebat:

Sunt disperta! Am sau ma rog aveam un catel de 3 luni si care era la mine de o luna jumatate. Acum 3 zile mi l-a furat un pusti. A recunoscut si totusi nu vrea sa mi-l dea. Zice ca l-a pierdut si a lasat-o pe sora mea sa caute in curte dar bineinteles ca el il bagase in casa! Cum sa il recuperez mai ales ca eu stat in alt oras cu gazda si am 1001 de nervi. Nu mai pot. Imi vine sa ma duc acum acasa si sa incerc sa il iau dar nu pot!
Va rog spuneti-mi cum sa fac pentru ca acel catel este ca o sora pentru mine. O iubesc enorm si nu as suporta sa o pierd! Plang in continuu de 3 zile si din somn ma trezesc si adorm cu gandul la ea. As face orice pentru ea...

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| KittyLaura a răspuns:

Pai cel mai bine : te duci la casa lui, ii ceri sa vorbesti cu mama lui, si lamuresti lucrurile :* e cel mai simplu mod. ca asa nu o sa rezolvi nimic. Te asigur ca asta e cea mai buna decizie