| stefania0907 a întrebat:

Sunt fata si mi-ar placea foarte mult sa urmez o cariera ca medic chirurg sau detectiv/ anchetator criminal. Pe care dintre ele ar trebui sa o aleg? Stiu ca fiind un chirurg esti mai in siguranta, pentru ca nu sunt atatea pericole ca la un detectiv. Dar mi se pare mai palpitanta cea dea doua meserie! Si chiar nu am nicio idee! Daca ma puteti ajuta, nu ezitati! Multumesc! happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fate ce vrei!

| RuxandraBianca a răspuns:

Sunt aproximativ in aceeasi situatie.am vrut sa ma fac chirurg dar nu e pentru mine. cea de-a doua meserie e perfecta. eu exact asta imi doresc: sa fiu criminalist. deci, eu ti-o recomand pe a doua. emult mai palpitanta, cum ai zis si tu.