| rap4us a întrebat:

FUNDA la aceasta intrebare. M-am gandit destul de mult si as vrea sa devin detectiv de crime la FBI sau medic chirurg (tot in America). Ce studii trebuie sa urmez si ce meserie vi se pare mai convenabila?

3 răspunsuri:
| yupiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Eu zic ca ar fi mai bine sa fii medic chirurg..totusi, sa fii detectiv de crime poate fi periculos....totusi depinde de tine si de personalitatea tawinking
Numai binewinking:*

| Felys a răspuns:

Mai ar fi bine chirurg si aici, macar sa reusesti ca nu e chiar la indemana tuturor

Răspuns utilizator avertizat