| ciakloverx a întrebat:

sunt genul de persoana mai retrasa, cu putine tulburari de comportament. astazi, intr-o discutie cu unul din profesorii mei, a venit vorba cum ca mi-am pierdut o suma de bani. dupa ce am terminat discutia, mi-a spus "sa am grija sa nu mai pierd bani". mi-a facut cu ochiul si a spus un "nu banii bani. stii tu la ce ma refer." ce inteles i-ati da replicii?
ps: aveam intr-un timp o relatie foarte apropiata cu acel om, dar acum s-au mai racit tangentele

Răspuns Câştigător
| Marin_Loredana_1985 a răspuns:

Probabil se referea la persoana respectiva, sa ai grija sa nu mai pierzi persoanele dragi, nu stiu

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Chiar nu inteleg replica asta, trebuia sa il intrebi ce inseamna

| ciakloverx explică (pentru mona):

L-a intrebat, mi-a spus sa ma gandesc