| Victoria a întrebat:

Care a fost cea mai mare suma de bani pe care ati pierdut-o? Eu de obicei am mare grija de lucruri, insa uneori mi se intampla sa le pierd fara sa stiu nici macar cum...am pierdut acum vreo 2 ani la Bucuresti 1 milion lei vechithinking

Răspuns Câştigător
| dulc3'maria a răspuns:

Cea mai mare suma... 10 Ron...am avut norocbig grinnu am pierdut mai multhee hee

11 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Pana acum nu am pierdut decat sume nesemnificative.In schimb mi s-a intamplat de 2 ori sa gasesc hartii de 100 ron pe jos.De fiecare data i-am inapoiat persoanei care ii cazusera

lolita
| lolita a răspuns:

Nu-mi aduc aminte sa fi pierdut vreodata bani, dar sa imprumut si sa nu-mi mai vad bainii mi s-a intamplat din pacate si sume destul de mari.

| marsy a răspuns:

5 lei

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Eu am pierdut cu portofel cu tot 300 Ron si mai aveam vreo 10 lei pe acololaughing

| Aurelia a răspuns:

Odata mi-am pierdut portofelul intreglaughing Dar eram printr-a 3-a, nu eram atenta si nu mi-am mai amintit unde l-am lasatbig grin Nu stiu ce suma avea in el...cred ca vreo 20-30 de lei noibig grin

| Bia:X a răspuns:

Pana acum nu am pierdut sume mari de bani, dar am gasit foarte multe portofele, un diplomat cu acte si multe altele(desigur le-am inapoiatwinking )

| clawss a răspuns:

350 ron

Răspuns utilizator avertizat
| Năpârlici a răspuns:

Bani nu dar sunt experta in a pierde telefoane laughing Pana acum am pierdut 2 si chiar nu-mi pot da seama cum... pur si simplu nu l-am mai gasit in buzunar laughing (este si asta o valoare big grin)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciodata n`am pierdut bani, asa ceva nu se pierde! Poate cel mult 5 banuti, da` i-am scapat si mi`o fost rusine sa-i mai caut, ca s`or rostogolit pe sub rulota aia de la gogosi si pfffoh go on. laughinglaughinglaughing
Acum serios, chiar nu`mi amintesc sa fi pierdut bani.thinking, nu n`am pierdut!smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

35 ron!
banii pentru pregatirelaughing
Am un blug naspa si ies banii daca merg. era sa mai pierd din el 50 d ron da nu stiu cum de s-a uitat mama laughing