| puka199 a întrebat:

Sunt ingrijorata pentru ceva si nelinistita... Peste mai putin de o luna o sa merg pentru prima data la mare, dar in acea perioada o sa imi vina ciclul si nu stiu ce sa fac! Sunt nerabdatoare sa intru in apa si tot felul, dar eu ce o sa fac daca imi vine (fix o saptamana stau si fix in perioada aia o sa fiu :"((( )... Este o varianta sa folosesc OB urile dar eu sunt inca virgina si nu vreau sa folosesc in nici un caz! Ajutati-ma cu niste sfaturi ce as putea sa fac!

FUNDA pentru cel mai folositor comentariu!

2 răspunsuri:
| Justme1997 a răspuns:

Poți să folosești OBuri oricât de virgină ești, și eu sunt și folosesc. Nu doare nimic, nu se simte nimic cand mergi. Nu poți să intri in apa in nici un caz cu absorbante clasice, pe lângă ca arata urât, s-ar umfla de apa ca un scutec