| Bianca13102006 a întrebat:

Sunt într-o situație pe care vreau ca cineva sa o lămurească... Deci, îmi place de un coleg de clasă și am încercat să-i zic asta. Însă, mereu când e în spatele meu, îmi dă palme la fund și mă atinge. Cum pot lamuri asta? Ma place sau nu? Mai ales ca de multe ori vorbește numai cu mine, alege sa stea numai cu mine în bancă, sa meargă undeva numai cu mine... Dar niciodată nu mi-a spus că mă place, iar atunci cand alti băieți și fete ii zic ca el ma iubește, el se preface că nu aude. Deci lămuriți-ma

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Are un comportament de 2 lei. Ce inseamna chestia asta cu datul de palme si atinsul? Cred ca abia asteapta sa te bage in pat, nu sa aveti o relatie serioasa. Nu inteleg cum poti accepta un asemenea comportament de taranoi.

| Bianca13102006 explică (pentru Aasdfghj):

Da, și eu cred uneori ca doar profită de mine și nu mă place cu adevărat... Deci na, poate îmi voi găsi într-o zi adevărata iubire?

| Aasdfghj a răspuns (pentru Bianca13102006):

Sunt absolut sigura ca o sa iti gasesti un tip ok. Doar ai rabdare.

4 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Scoate-l in oras si spune-i direct ce vrei, cea mai buna optiune si sa fiti doar voi 2.

| Andreeush a răspuns:

Are un comportament de om needucat.