| joghu22 a întrebat:

Buna, TPU!
Sunt la liceu și îmi place de un băiat. El e cu 2 ani mai mare decât mine. As vrea sa vorbesc cu el gen sa îl bag in seama dar nu am curaj sa trimit prima mesaj. Ce ma încurajați sa fac? Eu îl am pe snap și ii trimit snapuri dar el doar le deschide și nu răspunde, dar la povesti se uita...

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Că se uită la povești nu înseamnă nimic, și eu mă uit la stories altora pe Instagram, asta înseamnă că am crush pe toți?
dacă nu răspunde ori n-are ce ori nu-l interesezi. Da crec e a 2-a, că dacă chiar vrei să începi o conversație tot faci cumva și o deschizi