| dodo1530 a întrebat:

Sunt la un liceu cu multe fite, dar singurul teoretic din oras. Cica profesorii se comporta cu bobocii mai rau decat la armata.
Cum a fost pentru voi clasa a 9a?

1 răspuns:
| Copiliţă a răspuns:

- Da da da, vrajeli oh go on!
- Si pe noi ne-au speriat la fel profesorii din gimnaziu, ca nu or sa astepte dupa noi 3 ani pana copiem de ep tabla, pana ne gasim pixurile, pana mai stiu ei ce vrem noi. Ca or sa mancam 2 si 3 pe capete. Vrajeli oh go on.
La inceput de clasa a IX a, eram speriati ca incepem o noua etapa, profesorii ne spuneau ca trebuie sa invatam ca altfel nu vom lua bacul, in ore astpetau si ultimul lenes, eventual daca era prea nesimtit manca un 2 sau 3, se preda destul de multicel dar avem si cate o pauza de glume, se mai supara pe noi, dar ne iarta! :3
- Asa ca nu te speria, sunt doar povetii, daca stai la locul tau nu-ti va spune nimeni nimic! Distraza-te >big grin