| andra_5427 a întrebat:

Buna TPU sunt noua dabea azi mi-am facut contul si vreau sa stiu doar ceva stie cineva dintre voi care este idul lui justin bieber eu am unul justy_beebs nu stiu daca e cel real ma puteti ajuta. Siii cum pot da funda ca sa va dau.

2 răspunsuri:
| Psihom a răspuns:

Baiatul ala e un fel de Fernando de la Caransebes al americanilor. Diferenta e ca baiatul e idol la femei in toata lumea si e putin mai frumos decat Fernando.Nu-ti fa sperante ca il vei intalni vreodata, dar poti spera ca intr-o zi va veni in Romania si va avea un "concert".Am vazut ca peste 95 % din baieti nu-l suporta si ca e adorat de toate fetele din lume...

| MisuHaarp a răspuns:

App justin Biber, este 1 gay,si in America nu exista yahoo messenger,este decat MSN, AOL sau altele, infara de Yahoo!