| Tania0721667157 a întrebat:

sunt Tiffani am 15 ani si vreau sa va intreb

http://www.grobust.ro/

siteul e bun? Chiar ajuta? Vreau sa imi maresc sani si acesta e siteul care l-am gasit, dar cum se foloseste crema? Cand, cum? si in cat timp maxim imi cresc eu am cupa a aproape! :P La ce cupa ajung? cum trebuie sa folosesc? Dau Fundita! Daca se poate doar fete sa raspunda! :-*

4 răspunsuri:
| Naяutσ a răspuns:

Ai 15 ani, eu iti recomand sa nu folosesti creme / pastile, sanii tai sunt in crestere fi rabdatoare, nu-i capat de tara daca ii ai mici.

| Dragonfly6 a răspuns:

De cate sute de mii de ori ai pus intrebarea asta?

| Tania0721667157 explică (pentru Dragonfly6):

Scuza-ma dar nu cred ca am zis mai sus ca sa ma intrebi tu asta;-), mi se pare ca eu am intrebat de un sfat, nu sa ma intrebi tu!

| Kazumi a răspuns:

Frate fetelor ati innebunit! Peste tot pe TPU numai intrebarea asta.Ia-ti dracu un sutien cu Push-up si gata.Doamne voi nici macar nu sunteti majore, abia de sunteti la liceu si in loc de invatat va arde numai de prostii.Si uite asa se distruge generatia asta si peste ceva ani vor exista numai Papusi Barbie.