| Dariusprds a întrebat:

Doua fete de la mine din clasa isi dau palme la fund si se i-au in brate mereu? De ce?

4 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Intreaba-le daca esti atat de curios, ele sunt singurele in stare sa-ti raspunda corect la aceasta intrebare, in timp ce noi putem doar sa dam cu presupusul.

| Bogdi_Condrea_1979 a răspuns:

Aşa mai fac fetele în lipsa unui băiat dar mai există posibilitatea să fie lesbiene

| Dariusprds explică (pentru Bogdi_Condrea_1979):

Ai dreptate, fata aceea e prietena cu alta fata si isi cam dau palme la fund si se i-au in brate tot timpul.

| AleAlex18 a răspuns:

Așa fac prietenele.