| Bbbbbbbbbgfddd a întrebat:

Buna TPU un amic mi-a povestit ca poți muri în timp ce dorm si mi-e frica acum, puteti sa ma ajutati sa ma calmez va rog?

2 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

Poti sa mori in somn din cauza unui soc anafilactic, sforaitului, varsaturilor, atacului de cord

| WaterDrop a răspuns:

Ok deci, sunt doar doua modalitati prin care poti muri in somn:

1) Ori ai 90+ ani sau suferi de ceva.
2) Ori iti pierzi un dinte, vine Zana Maseluta, nu e multumita de el pentru ca nu l`ai spalat indeajuns de bine, se duce si se imbata cu prietenii ei depravati, apoi se intoarce la tine si te sugruma.