| RatuscaCeaUrata a întrebat:

Va rog ajutati-ma, mama s-a dus la sedinta cu parintii, iar eu am 2 de 5 mate un 5 la biologie sad Mi-e tare frica. Ce pot face s-o pot sa o "calmez"

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Stai linistita, Ratusco.Nu poate fi chiar asa de grav.Alinta-te pe langa ea. Spune-i ca ai sa le indrepti.Alinta-te.Succes.

| florin1979 a răspuns:

Canta-i la harpa, muzica o va calma rolling on the floor glumesc. pai ce sa faci? sunt in primul rand note de trecere iar in al 2 lea rand explica-i ca a fost un accident si ai sa iti dai silinta sa inveti mai bine pe viitor happy

| mihaelutzamy a răspuns:

Poti sa ii spui ca pur si simplu nu iti plac acele materii si ca ai facut tot posibilul sa iei o nota mare dar tot nu ai retinut si nu ai putut face mai mult. Roago sa te ierte si promite-i ca te vei pune cu burta pe carte. funda?

| LolaLollita a răspuns:

Trebuia sa te gandesti inainte, sa ii spui tu de note, in loc sa o lasi sa afle de la scoala.