| ÂnÐяuŢẮ a întrebat:

URGENT straight face Am o pagina de fb, si vreau sa pun o prietena admina. Dar nu pot. Adica stiu unde se pune admini, dar nu pot pune persoane doar pagini. Sper ca intelegeti. :-ss
Va rog ajutati-ma. puppy dog eyes

Dau FUNDA + VOT!
P.S: Scuzati categoria! >:"

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Urgentele nu se comunica la Dragoste si sex si nici postarea ta nu are legatura cu categoria.Numasi bine.

| ZuzzyAllexandra a răspuns (pentru anonim_4396):

Draga ivancea2 :D, aceasta intrebare : http://www.tpu.ro/......o-petitie/ la ce categorie e? Apropo a zis "P.S scuzati categoria", nu stiu daca ai citit tot sau nu asa ca de vreme ce o zis asta nu prea ai e ce sa comentezi "postarea ta nu are legatura cu categoria". A postat aceasta intrebare la categoria asta pentru ca e aproape cea mai vizionata :), "Numasi bine" si tie.