| Chriss_Christine_1988 a întrebat:

sunt admina la o pagina si nu stiu cum sa pun status la o poza. daca ma intelegeti. cu dreptunghiul ala, si in el sa scriu statusul. TPU, ajutati-ma! Funda, e urgent va rog

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce statut vrei sa pui? Ceva de genul „comunitate„ sa „grup„?

| ElectronicPieces a răspuns:

Folosesti photoshop, daca e prea complicat photoshop-ul, iti recomand photoscape.
Nu stiu cum dar gasesti pe net tutoriale..bafta

| AndraAndrada2000 a răspuns:

Incearca sa apesi de mai multe ori pe triunghi... Daca nu merge trimite mesaj si iti spun mai multe