| Patrăţel a întrebat:

v-ati certat vreodata cu una dintre cele mai bune prietene astfel in cat aveti senzatia ca nu va veti mai impaca vreodata? ne-am certat destul de rau, i-am reprosat cateva lucruri, de altfel si ea mie si am ajuns asa din cauza nervilor pana la "du-te __". evident nu ne putem pune cu orgoliu, asa ca ne-am dat ignor, m-a sters de pe facebook etc si evident ne-am spus ca nu vom mai fii prietene.straight face, acum problema e ca nu pot accepta gandul ca suntem certate. si ca nu mai suntem prietene, ar fi simplu sa pot sa-i spun " iarta-ma!" dar sunt genul de persoana care chiar daca greseste nu va ceda in fata nimanui, si nici nu cred ca ma va ierta. asa ca, ce as putea face? sa ramanem la acest stadiu,,?

2 răspunsuri:
| fanJBfan a răspuns:

Mda... mi s`a intamplat, e greu, dar te obisnuiesti.adv e ca in acest fel m`am schimbat mult.si mi se pare ca si ea. acum ne-am impacat si e totul frumos si binehappy

| elutzika a răspuns:

M-am certat si eu cu cea mai buna pr de foarte multe ori ba din contra neam si batut.laughing dar nu se merita sa va certati pentru nimic eu mi-am cerut scuze si crede-ma ca nici eu nu zic iarta-ma dar de data asta am spus-o... caut-o la telefon si spune-i ca iti pare rau si mai bine va intalniti si vorbiti despre ce s-a intamplat... bafta:*