| Alina140663 a întrebat:

Buna TPU.va fi ziua lui profa de engleza.
vreau sa ii dau o ciocolata si va ii scriu ceva asa pe un biletel
ca de exemplu : pentru cea mai buna profesoara.sau ma rog ceva de genu
P. S. in engleza
ma ajutati?
dau fundita!

4 răspunsuri:
| acinorev a răspuns:

Pentru cea mai buna profesoara=
for the goodest teacher

| Handrei a răspuns:

For one of my favorite teacher, a "sweet" thanks and Happy Birthday!=pentru una dintre profesoarele mele preferate, o multumire "dulce" si la multi ani! eu zic ca e de'ajuns. oricum in engleza suna mai bine sunt sigur ca o sa fie multumitahappy

| hunterpainting a răspuns:

Astept un 10.

| Alina140663 explică (pentru hunterpainting):

Ceva frumos.laughing da tare asta cu 10. da ii asa de usor sa iei 10 cu teacher.asa cu nu am nevoie.laughing)