| Fifylici a întrebat:

Salut
in curand vine ziua intragostitilor(apropo cand e?:d laughing)
profa de engleza vrea sa face niste planse ceva de genu despre ziua asta si nu prea am idei ce sa scriu si imi trebuie si poze mie mi-ar place sa scriu o poveste de dragoste logic cu happy and dar nu stiu daca o sa vrea profa sau sa scriu un scurt istoric despre sarbatoare sau ambele
si dati-mi si ceva poze mai potrivite pentru chestia asta
thanks

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Asa am avut si eu anul trecut.Tot la engleza.Noi am facut o prezentare pe calculator in Movie Maker si o planseta. Poze nu am cu respectiva planseta dar zic cateva idei.Am dat un fundal rosu(evidenthee hee) dar nu tipator ci placut ochiului. Apoi am scris titlul la jumatatea plansei si am lipit doi Cupidoni unul in stanga unul in dreapta titlului desenati in negru dupa un sablon. Apoi am desenat niste flori frumoase(am gasit model pe net, dar nu mai stiu pagina). Am luat apoi niste foi colorate si am scris cu un pix argintiu povesti de dragoste care sunt din belsug pe net.Cu tot cu lacrimogeala si happy-end. Apoi am mai desenat niste inimioare si le-am aplicat in locurile ramase libere si in laterale jos am lipit povestile care nu erau lungi si s-au potrivit perfect.Am mai decupat si ceva poze cu niste indragostiti si i-am finisat aspectul.Si cam atat mai imi aimtesc. Poate i-am mai modificat ceva dar nu-mi mai aminteschee hee

1 răspuns:
| danbnz a răspuns:

Happy "A"nd? Vrei si poze? Pune mina si cauta pe net... asta nu e site de teme de-a gata...