| Giiee a întrebat:

:* Va rog ajutati-ma si pe mine cu un sfat!

Eu cu pritena mea cea mai buna obisnuiam sa ne facem planuri impreuna sa umblam impreuna pana a intervenit o fata Maria de 14 si a inceput si ea sa umble cu noi.De multe ori ne certam noi doua din cauza ei.Acum momentan prietena mea cea mai buna e plecata din tara..si am ramas doar eu cu ea

In fine. Multi prieteni imi zic ca ce ii cu ea ca inainte sa umble cu noi cu avea fite si figuri si adevaru cam asta e se crede smechera face pe fitoasa

Problema care ma deranjeaza pe mine este ca de la un timp pe ea nimeni nu o mai suporta adica din prieteni mei cu care obisnuiam sa ies ca i-am lasat pe ei casa stau cu ea.

Faza e ca m-a lasat de o gramada de ori balta adica gen eu stateam pe banca ea imi mi-o zis ca se duce la taicaso si de fapt ea urcase sa stea cu prieteni mei si eu statea si o asteptam acolo ....de la un timp numa probleme imi creaza si devin din ce in ce mai nervoasa adica ma enervez din orice
Unori face pe proasta cred casa ma enerveze se face ca nu ma aude si o gramada de chesti

Acum multi prieteni mi-au zis sa o las ca nu are rost dupa cate mi-a facut am vb si cu prietena mea cea mai buna si ea tot rade dar nu zice nimica...I-am zis odata la maria ca incepe sa contrazica oameni sa le comenteze sa termine si tot zicia mno bine ma lasi tu si ridica din spranceana si imi comenteaza foarte mullt si nu mai pot rezista ca imi vine sa o iau in palmi

Ce sa fac? sa nu mai umblu cu ea ce sa ii spun celei mai bune prieteni
Si va rog fara vrajelipuppy dog eyes

1 răspuns:
| ReBoN a răspuns:

Sal eu cred caar fi mai bine sa ii zici adevarul prietenei tale ca miniciuna oricum iese la iveala. Si cind ii zici adevarul sa mai ai un prieten sau 2 linga tine ca sa te sustina. eu cred ca asa va fi mai bine deja tu decizi BFT.