| Eu_1641 a întrebat:

Ce faceti? Eu ma plictisesc foarte taresad

Răspuns Câştigător
| cryssa a răspuns:

Nimic...

6 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Am incercat sa vorbesc pe chatul de aici, da` fara speranta.
Ascult muzica, ma uit la tV, verific ce e nou p`aicihappy

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Bine ai venit pe site, Cineva! Ti-am trimis o cerere de prietenie. Aici afli mai multe despre TPU.

Ce este TPU?

Toti Pentru Unu este locul unde oferi ajutor semenilor tai raspunzand la intrebarile acestora. Pe TPU impartasesti celorlalti cunostintele si experienta ta, ajutandu-i pe cei care au nevoie de raspunsuri la intrebari diverse. La randul tau, cand ai nevoie de un raspuns la o anumita intrebare importanta pentru tine, pe TPU vei primi ajutor prin raspunsurile celorlalti.
Suntem pe TPU pentru a da si a primi sfaturi bune, pentru a fi toti pentru unu si unu pentru toti.

Cum castig puncte pe TPU?

Daca esti logat si oferi raspunsuri acumulezi puncte. De asemenea, castigi puncte si prin voturile primite pentru raspunsurile tale. Trebuie sa ai in vedere faptul ca si pe TPU calitatea primeaza – cu cat raspunsul pe care il dai este mai bun, mai folositor, inteligent sau amuzant (si cotat ca atare de catre ceilalti utilizatori), cu atat vei primi mai multe puncte pentru acel raspuns.
•pentru postarea unui raspuns (aprobat) veti primi 50 de puncte;
•pentru postarea unei intrebari nu se mai ofera niciun punct si nici pentru votarea raspunsurilor postate de altcineva;
•atunci cand un raspuns este ales castigator, cel care l-a postat primeste 100 de puncte;
•pentru fiecare vot "folositor" sau "inteligent" primit, se ofera cate un punct.
De asemenea, se acorda puncte suplimentare pentru rapiditatea cu care postezi un raspuns:
•primul raspuns postat pentru o intrebare valoreaza 50 de puncte;
•al doilea – 40 de puncte;
•al treilea – 30 de puncte;
•al patrulea – 20 puncte;
•al cincilea raspuns – 10 puncte.

Sursa: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente.

Revenind la intrebarea ta, eu ajut pe TPU, nimic mai mult. Pa-pa :x si noapte buna!

| Andr3yCzz a răspuns:

De obicei cand ma plictisesc ascult muzica si stau doar pe Messwinking

| Eff a răspuns:

Thumbs up thumbs up

| mariabest a răspuns:

Mama mi-a sp odata ca doar prostii se plict(scuze nu m-am putut abtine)
1. uitate la tv
2.citeste(daca iti place)
3.cauta ceva pe net
4.iesi la un suc cu prietenii
5.la disco omule e craciunul
6. vb la telefon cu amicii
7. fa un lucru care tot l-ai amanat
8. daca esti fata du-te si tu la o barfa sau la fotball cu baietii(eu asa fac... cu gasca si am plecat)
9. daca esti baiat la o bere, suc la gagici sau la fotball
10.stai si te gandesti

| mariabest a răspuns:

1.numai prostii se plict
2. daca esti fata du-te la barfa
3. daca esti baiat la o bere fotball suc
4.citeste
5. fa un lucru pe care tot l-ai amanat
6. vb la tel cu prietenii
7.stai pe net
8. ajuta familia cu ceva
9. du-te la disco ...sunt sarbatorile
10.stai in continuare