| omikasperantza123 a întrebat:

Voi credeti in fantome, varcolaci, vampiri etc...?
Vreau raspunsuri sincere va rog!

8 răspunsuri:
| thealchemist a răspuns:

Fantome da, restul nu

| Lisa01 a răspuns:

Hm....Nu stiu ce sa zic...pe de o parte da pe de o parte nu.E dificil sa crezi in ceva ce nu e palpabil.Bafta

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Trebuie sa fii imbecil ca sa crezi in asa ceva.

| RexCuParuCret a răspuns:

Si daca ai crede in ele, viata ta ar fi mai limpede?

| ValentinnaV a răspuns:

Orice poate sa fie adevarat. Daca nu am vazut noi asta nu inseamna ca nu exista.
Hm..deobicei e bine sa fii indiferent..nu zice nimeni sa nu crezi e dreptul fiecarui om sa creada in ce vrea dar sa nu faci vreo obsesie sau altele.
Multi rad.e alegerea lor. daca vrei sa crezi ca luna e facuta din branza la fel de bine poti si sa crezi ca exista fantome si vampiri happy
E alegerea fiecaruia dintre noi sa creada in ceea ce vrea. :3

| Curious1324 a răspuns:

Pai. In fantome? In vampiri si varcolaci nu, dar in fantome cred

| Fintommi a răspuns:

Poate, doar putin in fantome... poate laughing)

| Gabyyella a răspuns:

Orice poate să fie adevărat.Adică unele mistere și legende se bazează și pe adevăr.