| Sindrex a întrebat:

Buna TPU vreau doar sa stiu daca vopseaua de par
te afecteaza foarte tare?
sau nu-ti face nimic?

6 răspunsuri:
| drogh a răspuns:

Depinde. Însă nu, nu afectează. Am auzit că în timp dacă se foloseşte prea multă vopsea, fata rămâne cheală că îi cade părul. Sincer, nu prea cred, sunt doar nişte vorbe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vopseaua de par nu afecteaza foarte tare. depinde si ce vopsea folosesti si cum iti intretii tu parul happy

| NaiveGirl09 a răspuns:

Depinde vopseaua pe care o folosesti, dar si tipul tau de par. Daca ai firul subtire, te va afecta destul de bine. Insa, daca firul este mai gros, nu cred ca se intampla prea multe thinking Va fi putin mai. Ars, tocit happy. A da, si in acea perioada in care te vopsesti, nu este deloc bine sa te dai cu placa/ondulatorul sau altele de aranjat parul, pentru ca el va fi oricum suficient de tocit, daca ii mai pui si placa, aia e laughing.

| Gloow a răspuns:

Nu te afecteaza in plus in cateva saptamani se duce la spalat.

| NaiveGirl09 a răspuns (pentru Gloow):

Acela este noantatorul. Vopseaua de par tine peste 3 luni happy

| Hiroiuky31 a răspuns:

Depinde ce vopsea! Exista unele care se iau dupa o splare, iar altele se iau in luni si iti pot cauza pierderea si caderea parului! Eu nu iti recomand, la fete se foloseste de la 16 ani(deoarece atunci inceteaza cresterea) iar la baieti 18 ani!