| Gianinna a întrebat:

Vreau sa devin reprezentant Oriflame, dar as vrea sa stiu cati ani ar trebui sa amthinking si trebuie sa semneze mama sau tata ceva, un contractthinking multumesc mult:*. >fundabig grin

Răspuns Câştigător
| Fluture14 a răspuns:

S-au mai schimbat regulile la oriflame si nu trebuie sa ai 18 ani, ci 16 ca sa poti promova produsele in liceu. tot trebuie sa ai acordul parintilor, dar cel putin devii tu reprezentat si nu unul din parinti.

5 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Trebuie sa ai 16 ani impliniti daca esti interesata inscriu reprezentanti e-mail ln_anamaria@yahoo.com

| zmaster4M a răspuns:

Treb sa ai varsta de 18 ani impliniti altfel doar parinti pot sa semneze contractul si tu sa fi colaborator cum sunt ei prevazut in contract, trebuie doar ca parinti tai sa fie de acord.

Succes happy

| lavynya18 a răspuns:

Daca ai peste 18 ani atunci nu mai trebuie sa semneze niciun parinte pentru ca semnezi tu acel contract, dar daca esti minor atunci trebuie sa ai acordul unuia dintre parinti dar nu trebuie sa semneze ca cica ai vorbit cu ei si te lasa la mine asa a fostbig grin per ca te-am ajutat

| R_8082 a răspuns:

Da add la ruxandra_ruxy2oo8 si se rezolva sa devii daca ai 16 ani impliniti.

| Andreea_Madalina_1999_n5RI a răspuns:

Buna am 15 ani jumate pot deveni reprezentant oriflame