| ciobanu69 a întrebat:

Buna TPU vreau sa stiu daca fetelor le plac baietii care se spala mai rar. adica eu fac baie destul de rar cam de 2 sau 3 ori la 4 luni, am citit intr-o carte ca nu este sanatos daca fac baie des, ca porii se afunda cu apa. Eu vreau sa stiu daca fetele au ceva impotriva cu acest lucru sau, dimpotriva simt ca baietii care se spala mai rar sunt mai atractivi.

Răspuns Câştigător
| underhill a răspuns:

Problema nu este daca te speli sa nu,problema este daca iti speli sau nu sufletul asta conteaza sa fi curat inauntru,degeaba te culci cu fete daca nu le lasi insarcinate, ce rost ar mai aveai, te simti mai bine daca ejaculezi intr'o punga?

11 răspunsuri:
| Maothecat a răspuns:

Eu cred ca a fi curat inseamna a fi atractiv.In primul rand ce ai citit tu n ucred ca e adevarat.Trebuie sa faci baie. Fetelor nu le plac baietii care miros urat! happy

| Broadband a răspuns:

N-am cuvinte
nu-mi vine sa cred ca ai pus intrebarea asta
cum sa te speli frate de 2 ori la 4 luni,
faci paduchi, purici
spala jegu de pe tine ma
pffffuuuuuu parca de aici te simt
uite se schimba si culorile la monitor.
laughing

| Broadband a răspuns:

Ba baiatule ba
bagati mintile in cap
si mai lasa bautura

| Diiana232997 a răspuns:

2-3 ori la 4 luni:O:O?
O intrebare de curiozitate ...ai avut vreodata o prietena?laughing

| PuFuLeTeLe_9807 a răspuns:

Cum naiba sa le placa baietii imputiti? Trezestete la realitate ma omule! Eu ma spal de fiecare data cand am ocazia (de vreo 2-3 ori pe saptamana). Am in clasa pe unu gras care pute nu vrea nimeni sa stea langa el. Si in plus poti face si anumite boli.

| EnterSandman a răspuns:

Nimic rau in asta doar ca mai tarziu s-ar putea sa primesti porecle de genu:nespalatu, jegosu etc etc...
eu de exemplu ma spal in fiecare seara pe cap, as pletos laughing...
nu cred ca fetelor le plac baieti care put a transpiratie si a jeg laughing

| kissmypixles a răspuns:

Impusca-terolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor nu exista fata la care sa ii placa un baiat care se spala de 2 sau 3 ori la 4 lunilaughing SPALA'TE MAI DES!laughingrolling on the floor

| georgyg98_9546 a răspuns:

Aici te pot contrazice,si cu chestia cu baie, cred ca mai bine ar fi sa faci baie in fiecare zi(macar o data pe zi), si c=despre ceea ce ai citit tu in cartea aia nu prea stiu ce sa zic

| Francesca_9612 a răspuns:

Omg rolling on the floor In 4 luni nu transpiri?thinking Eu ca fata nu as sta langa un baiat care se spala 2-3 ori la 4 lunistraight face E absurd. Nu ca nu as vrea, dar nu as puteastraight face Nu stiu scumpule in ce carte ai citit asta, sa vedem ce fete stau langa tine cand tu PUTI thinking

| alynutza_4669 a răspuns:

Eu as zice sa te speli cel putin deci CEL PUTIN de 3 ori pe saptamana. funda?