| pentruuelll02 a întrebat:

Buna TPU:* Vreau si eu niste sfaturii!
Imi plk de un baiat mai mare k mine k 9 anii eu am 14sad eu as vrea sa vb k el dar cand simt nevoia sa il sun nu o pot face de frica sa nu afle un membru al fam crying Eu m`am intalnit de multe ori k ell si intr-un fel m-a facut sa imi placa de el felul km se uita la mine.batting eyelashes si totusii am vb de multe ori k ell dar la inceput cand m`am imprietenit k el nu aveam sentimente pentru ell dar acum am love struck nu stiu ce sa fac Las suna dar nu pot! vreau niste sfaturii plzzzbatting eyelashes Pt cel mai de folos sfat

Răspuns Câştigător
| PerfectAngel a răspuns:

Pai retragete intr-un colt mai retras al casei,sau zi parintilor ca te duci pana la colt sa te intalnesti cu o colega, ceva de genu, si iesi si il sunithinking Dupa scoala sau inainte(daca esti de dim)dati intalniri cu el...seara le zici alor tai k te duci cu prietenii pe afr si iesi cu el.eu asa faceamI don't want to see
insa ai mare gj tinand cont ca e k 9 ani mai mare k tine si tu ai 14...inseamna k el are 23.si sa stii...ca unii se dau la tine si etc,doar sa te incerce, k nah, asa-s baietii.nu k ar vrea ceva serios cu tine.e barbat in toata firea.nu cred ca ar sta cu o "pustoaica"ca tine.mai bine gasesteti unu mai apropriat varstei tale.:-s.

2 răspunsuri:
| TheTroll a răspuns:

>___< chiar am citit basmul asta?!?
God.

| pentruuelll02 explică:

Poi eu am un pr de varsta mea e o relatie k el de un an si ceva dar acum parca nu ma simt nimic pentru el dc nu stiu crying Daca ai fost in sitautia asta zi`mi si mie te rog!