| anuscka14 a întrebat:

Buna TPU:* vreau si eu sa aflu niste parerihappy in legatura cu un baiat!happy Eu fac 15 ani acum pe 24 august si el face 20 de ani in luna septembrie, momentan este plecat in alta tara.Atata timp cant a fost in tara am vorbit putin, pentru ca abia ne cunoscusem.Acum mai vorbim prin 2-3 mesaje deoarece cum am mai spus nu este in tara. El stie ca vreau sa fiu cu el de la un prieten si o prietena care ne sunt prieteni comuni!happy Din cate am aflat de la el stiu ca nu are prietenahappy. As dori sa imi spuneti si mie cum sa procedez in asa fel incat sa pot fi cu el!happy Multumesc!:* Dau fundahappy

Răspuns Câştigător
| albastrualb77 a răspuns:

De ce nu ii trimiti un mesaj sa ii spui direct ce vrei de la el sau sa il suni sa vb cu el, ar fi si mai bine, poate ti-ai da seama din vocea lui daca ar vrea si el acelasi lucru, iti doresc bafta.