| deeutza_2401 a întrebat:

Vreau si eu sa slabesc cat se poate de repede macar pana la inceputul scolii 10 kg, cine imi da un raspuns bun si folositor primeste funda +vot resut doar vot Mersiiilove struck

3 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Mergi la un nutritionist, nu tine diete de pe net, te vei ingrasa la loc. Asa e cel mai bine. Bafta! Nu uita de aerobic

| AnaMica01 a răspuns:

Poti alerga, sau chiar plimba cu prieteni, dar fara sa consumi chimicale sau produse comerciale.....Asculta,eu incerc sa ma ingras si nu pot,adica ma ingras pentru un timp si apoi slabesc,si abia acum imi dau seama de ce:eu alerg, ma plimb pe jos, si chiar ma dau cu bicicleta, sau ma duc cu prietenii la un iaz sa inotam. Daca nu stii sa inoti nu e nevoie sa te ingrijorezi, ci e mai bine sa te plimbi prin apa! Poti sa te dai cu rolele, si nu e nevoie neaparata sa mergi la sala

| Gabitsa22 a răspuns:

Buna.Eu trec exect prin ceea ce treci tu iar eu in 1 saptamana am slabit 5 kg cu o anumita dieta.Te voi ajuta mai mult.O sa vb pe mess.Asta e id meu: gabii.gabitsa. Iti voi da mai multe sfaturi:*.