| LMcer a întrebat:

Hey,cum pot sa slabesc, sa am un abdomen bine facut si niste muschi in plus pana la inceputul scolii fara sala?

Răspuns Câştigător
| Moonlight15 a răspuns:

Antrenamente cu greutatea corpului... flotari, flotari la paralele, tractiuni pentru spate, biceps. Merge si alergatul... pentru abdomen incearcacall meranch-uri normal, laterale- ridicari de picioare din atarnat-ridicari de genunchi stanga-dreapta-abdomene cu greutate adaugata

3 răspunsuri:
| thegame12 a răspuns:

Esti prooosssttt

| thegame12 a răspuns:

Alearga dimineata si mai tarziu sau seara poti face cu greutatea corpului

| spartanul123 a răspuns:

In primul rind trebuie sa te alimentezi cit de sanatos posibil, pe linga, sa ma faci si exercitii care sa-ti puie tot corpul in miscare, caci toata grasimea care o ai esteca un depozit de energie si ca sa-l consumi mai repede incearca macar sa alergi, insa poti gasi pe yt multe alte exercitii ce-ti pun tot corpul in miscare