| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu un sfat. Eu plac un băiat de aproximativ 2 ani. Cu câteva luni in urma,eu cu sora mea si mai multi prieteni am petrecut la mine,fiind singure acasă. El se purta asa frumos cu mine si mi-a dat de inteles ca mă place,dar după ceva timp am aflat ca in timp ce eu stăteam in sufragerie,sora mea s-a culcat cu băiatul pe care eu îl iubesc. Ea neaga ca îl place,dar si acum când iesi afara si eu încerc sa mă "apropii" de el, se baga ea si se joaca cu el si chestii. Dar ea îmi spune mie ca nu îl suporta si chestii...ar trebui sa o urăsc? Si cum sa mă comport cu el? El stia ca îl plac foarte mult si stie ca am suferit, dar am impresia ca ei doi rad pe seama mea. Având in vedere ca am văzut mai multe convorbiri in care el o cheamă la el acasă si ea accepta si chestii si au vorbit despre mine. El a rugat-o sa îmi zică sa nu îl mai caut asa des ca el nu mă place si chestii. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Mihaela1964 a răspuns:

Sa faci nimic.Ce mai e de facut daca ei doi sunt impreuna? Nu mai da importanta faptului si cauta-ti un prieten pe care sa-l tii departe de sor'ta-cea-cu-vin-oncoa'!

1 răspuns:
| user555 a răspuns:

Nu il mai cauta lasa-l in pace happy